Vydáno Rozhodnutí č. 1 k organizaci soutěžního ročníku 2022/23

Dnes, tj. v úterý 18. 4. 2023, bylo organizátory okresní soutěže malé kopané ve Zlíně vydáno oficiální Rozhodnutí č. 1 k organizaci soutěžního ročníku 2022/23, kterým se řeší volba náhradního termínu odloženého 6. hracího dne, jež se mělo hrát v sobotu 1. 4. 2023. S ohledem na to, že byl organizátor soutěže s dostatečným předstihem informován, že trojice mužstev, která se měla 6. hracího dne účastnit, má vysokou marodku v kádru a nejsou schopni se sejít, bylo organizátorem soutěže rozhodnuto o přeložení 6. hracího dne na náhradní termín.

 

Zástupci mužstev si mohli vybrat ze čtyř možných termínů, které se nabízeli v květnu a v červnu. Jak se ukázalo, tak volba ze čtyř termínů byla ze strany organizátora až příliš velkorysá nabídka, protože nedošlo ze strany zástupců mužstev k výraznější shodě, a navíc některé volby termínů byly doručeny po stanoveném termínu pro sdělení vyhovující volby termínů.

 

Organizátor soutěže se proto rozhodl, že nakonec o volbě náhradního termínu rozhodne sám náhodným losem. Z provedeného losu vítězně nakonec vyšel termín sobota 13. 5. 2023. Tento termín je tedy uveden ve vydaném Rozhodnutí č. 1 k organizaci soutěžního ročníku 2022/23 jako finální. Změna termínu je taktéž zaznamenána v Rozpisu ligy pro jarní část soutěžního ročníku 2022/23.